Gümüşhane Pestil & Doğal Ürünler

 


Zeytinyağı Defne Sabunu (80 gr)

10.00 TL

Hatay’ın geleneksel meşhur El yapımı Zeytinyağlı Defne sabunu.

İçerdiği özlerle birlikte E, D, K vitaminleri açısından zenginliği sayesinde vücut ve saç temizliğinde güvenle kullanabileceğiniz doğal bir üründür. Bol köpüğü ve yumuşak peling etkisi ile düzenli kullanıldığında cildi güzelleştirir, saçları güçlendirir, cilt hastalıklarına karşı cildin direncini arttırır. Zeytinyağlı Defne sabunu kullanım sonrasında cildi yumuşak temiz ve daha esnek olması için yardımcı olduğu bilinir. Saçı besler, kepeği ve kaşıntıyı önler, sivilceleri kurutur.

Corona ile başımız dertte. Bu süreçte ellerimizi ve vücudumuzu temiz tutmak, ellerimizi normal zamandan daha sık yıkamak kritik önem taşıyor.

Balıkesir Üniversitesi Edremit Meslek Yüksek Okulu Zeytin ve Zeytin Teknolojileri Bölümü Öğretim Üyesi Dr. Mücahit Kıvrak, "Zeytinyağı doğal olarak tekli doymamış yağlara sahiptir. Tekli doymamış yağların özelliği, sabunun temizleme gücünü daha çok artırır. Zeytinyağı sabunu elinizdeki kire direkt olarak yapışır. Doymamış olduğu için de o kiri oradan söküp alıp sizin üzerinizden dışarıya çıkmasını sağlar. Aynı zamanda içinde gliserin olduğu için zeytinyağlı sabunlar elinizi yumuşatarak, herhangi bir şekilde cildinize zarar vermeden temizliğini yapar. Sıklık ile kullanıldığında herhangi bir şekilde elinizde yan etkiye sebebiyet vermiyor" diyor. 

Kullandıktan sonra ellerinizde yumuşacık bir his yaratacak zeytinyağı- defne sabunumuzun yanında bıttım sabunumuzu da denemenizi öneririz. 

*Uzun süre kullanım için sabunu ıslak zeminde bırakmayınız serin ve kuru yerde muhafaza ediniz. Kesinlikle hayvansal yağ, köpürtücü ve sertleştirici sentetik madde içermez. Tamamen zeytinyağı ve bitkisel yağlardan üretilmiştir. TS 54 ve 5324 Yeni kozmetik yönetmenliğinin standartlarına uygun olarak dermatolojik testleri yapılmıştır.İlgili Ürünler
Bu Kategorinin En Çok Satanları
Pestil
DÜKKANI
Kampanyalarımızdan ilk siz haberdar olun!
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır