Satın aldığınız ürünü, siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 7 gün içerisinde iade edebilirsiniz. İade etmek istediğiniz ürünler kullanılmamış, tüketilmemiş ve paketi zarar görmemiş olmalıdır. Ürünleri, faturasıyla ve mail ile ileteceğimiz iade formu ile teslim aldığınız kargo firması ile ücretsiz (karşı ödemeli) olarak Pestil Dükkanı’na gönderebilirsiniz.

 

Faturanızı kaybettiyseniz, "Siparişlerim" sayfasından siparişinizi bularak "Sipariş Faturası" linkinden faturanıza ulaşıp yazıcıdan çıktısını alabilirsiniz.

 

İptal işlemini nasıl yapabilirim?

Siparişinizi iptal etmek için [email protected] adresine 7/24 e-posta gönderebilir veya 0530 385 09 79 numaralı telefondan Müşteri Hizmetlerimizi arayabilirsiniz.

 

İade ücreti kredi kartıma ne zaman yansır?

İade kargonuz Pestil Dükkanı’na ulaştıktan sonra size bir bilgilendirme e-postası gönderilir. Ürün kontrolü tamamlandıktan sonra 24 saat içerisinde iadeniz için bankanıza talimat verilerek, ödemeyi yaptığınız kredi kartına veya havale tercih ettiyseniz hesabınıza nakit olarak para iadesi yapılır. İade işleminiz yapıldığında e-posta ve SMS ile bilgilendirilirsiniz.

Çerez Kullanımı

djgkgkhkjds